BMW i8

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne BMW i8
Sortuj po: Najtańsze
Oferta dla BMW i8 jest w trakcie opracowywania...


BMW i8

 

Nowy pomysł na samochód sportowy. Bardziej wydajny – na przykład dzięki inteligentnej lekkiej konstrukcji z karbonu i aerodynamicznej stylistyce. Bardziej ekologiczny – dzięki wysokowydajnej technologii BMW eDrive i materiałom wykończenia wnętrza nadającym się do recyklingu. Bez utraty dynamiki i sportowego wyglądu. Bezkompromisowy i będący jednocześnie idealnym połączeniem odpowiedzialności z radością jazdy. BMW i8 to hybryda plug-in łącząca w sobie zalety innowacyjnych technologii silników elektrycznych i spalinowych. Rezultatem tego połączenia są wyjątkowe właściwości jezdne – przy niezwykle niskich parametrach zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla.

 

 

 

 

 

Nowa definicja sportu

BMW i8 jest gotowe do tego, aby zrewolucjonizować swoją klasę pojazdów. Jako pierwszy samochód sportowy o parametrach zużycia paliwa i emisji spalin auta kompaktowego.

Darmowa konsultacja

 
 
 

Dynamika i technika

Zaletą hybrydowego układu plug-in jest m.in. idealne zestrojenie silnika elektrycznego i spalinowego widoczne na drodze w najwyższej wydajności i dynamice jazdy.

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

Przyspieszenie 4,4 Sec.

 

Połączenie silnika elektrycznego i mocnej jednostki benzynowej stanowi solidny fundament dla jednego z najbardziej innowacyjnych samochodów sportowych obecnych czasów – BMW i8. Sportowy charakter auta wyczuwalny jest na każdym kroku: precyzyjna współpraca silnika spalinowego i napędu elektrycznego zapewnia w równym stopniu wydajność i dynamikę.

 

 

 

 

Stylistyka

Koncepcja BMW i8 jest realizacją wizji nowoczesnego i ekologicznego samochodu sportowego. Emocjonalna stylistyka jasno pokazuje, jakie zalety tkwią w BMW i8. Jednak samochód nie bazuje wyłącznie na swoim sportowym charakterze: jego estetyka podąża również za funkcją: lepsza aerodynamika dla maksymalnej wydajności.

 
 
 

Napęd

BMW i8 oferuje znacznie więcej niż tylko czysto sportowy charakter. Dzięki wyjątkowej koncepcji napędu na nowo definiuje kwestię sportowej mobilności. Wysokowydajny system hybrydowy plug-in wraz z technologią BMW eDrive i 3-cylindrowym silnikiem benzynowym BMW TwinPower Turbo o pojemności 1,5 l łączy bowiem zalety silnika elektrycznego i benzynowego, dając w efekcie wyjątkowe właściwości jezdne.

 
 
 

Kosmiczna konstrukcja

Proporcje typowe dla samochodów sportowych łączą się z niezwykle lekką konstrukcją, w której inżynierowie zrezygnowali z każdego grama, który nie jest niezbędny. Konstrukcja LifeDrive składa się z dwóch części dostosowanych precyzyjnie do wymogów inteligentnej lekkiej konstrukcji. Pierwszym komponentem jest moduł Drive – podwozie z aluminium, w którego przedniej części osadzony jest silnik elektryczny

 
 
 

Auto pod ręką

Większość kluczyków umie otwierać i zamykać drzwi albo uruchamiać alarm. Ten potrafi znacznie więcej. Posiada wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, pokazujący właścicielowi całą gamę informacji. Jest w stanie powiedzieć, ile jeszcze przejedziemy zanim auto trzeba będzie ponownie naładować, ile jeszcze zostało do końca ładowania i wiele innych. Pilot posiada również parę przycisków, które można dostosować wedle uznania i potrzeb.

Darmowa konsultacja

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie elektrycznego auta, Smart ED Gdynia, Tesla Polska