BMW i3

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne BMW i3
Sortuj po: Najdrozsze


BMW i3

 

Nowe zdefiniowanie mobilności w mieście oznacza myślenie wybiegające poza proekologiczną i błyskotliwą jazdę. W rezultacie powstało BMW i3, którego wizjonerska stylistyka wyznacza standardy samochodu przyszłości. Innowacyjny napęd BMW eDrive stworzony w ramach technologii BMW EfficientDynamics nie tylko nie emituje spalin, ale umożliwia też wyśmienitą, niemal bezgłośną jazdę. Inteligentne usługi BMW ConnectedDrive gwarantują przy tym proste i komfortowe dotarcie do celu.

 

 

 

 

 

 

Nowe perspektywy

Czas, aby zmienić sposób myślenia. Czas na ekologiczną, bezemisyjną mobilność. BMW i3 z napędem eDrive może wprowadzić nową jakość w Twoim życiu.

Darmowa konsultacja

 
 
 

Napęd

BMW i3 umożliwia korzystanie z napędu elektrycznego na co dzień. Litowo-jonowy akumulator wysokonapięciowy w połączeniu z dynamicznym silnikiem elektrycznym oraz inteligentnym zarządzaniem energią zapewnia duży zasięg i zwinną jazdę.

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

 

Emisja CO2: 0 g/km

 

Innowacyjny napęd BMW eDrive nie tylko nie generuje żadnej lokalnej emisji spalin, ale umożliwia też wyśmienitą, niemal bezgłośną jazdę.

 

 

 

 

 

 

Filozofia stylistyki

BMW i jest wyrazem wizjonerskiego podejścia do wyglądu auta i nową definicją mobilności w klasie premium konsekwentnie zorientowaną na ekologię. Inspirująca, nowatorska stylistyka samochodów BMW i3 demonstruje to na różne sposoby. W autentyczny sposób odzwierciedla innowacyjne technologie tych samochodów i wyraża takie cechy jak lekkość, bezpieczeństwo i wydajność.

 
 
 

BMW eDrive

BMW eDrive to nowe innowacyjne rozwiązanie w ramach technologii BMW EfficientDynamics. Imponująco zwinny silnik elektryczny w połączeniu z akumulatorem wysokonapięciowym i inteligentnym zarządzaniem energią gwarantuje radość z jazdy i wydajność w każdej sytuacji.

 
 
 

Komfortowa mobilność

Innowacyjna koncepcja ładowania stanowi nowy wymiar mobilności elektrycznej: BMW i3 można łatwo, szybko i komfortowo ładować nie tylko w domu za pośrednictwem stacji Wallbox lub kabla do ładowania, ale i w drodze, przy jednej z coraz liczniejszych publicznych stacji ładowania. BMW i3 znajdzie ją w prosty sposób dzięki innowacyjnym usługom BMW ConnectedDrive

 
 
 

Auto pod ręką

BMW i łączy pod hasłem 360° ELECTRIC wiele innowacyjnych produktów i usług, dzięki którym jazda z napędem elektrycznym staje się komfortowym przeżyciem i całkowicie sprawdza się w codziennej eksploatacji.

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Hyundai IONIQ Electric, Importer aut elektrycznych, Ładowarki Kebe Łódź