Hyundai

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne Hyundai
Sortuj po: Najtańsze


IONIQ

 

AERODYNAMICZNY DESIGN


IONIQ Electric może pochwalić się przemyślanymi rozwiązaniami aerodynamicznymi i nowymi standardami w technologii silników elektrycznych. Dzięki temu, współczynnik oporu powietrza jest równa 0,24. Ukształtowana przez wiatr sylwetka dostarcza wyjątkowych doznań, podczas gdy zastosowane w IONIQu połączenie lekkiego aluminium i wytrzymałej stali gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo jazdy

 

SAMOCHODOWE CENTRUM MULTIMEDIALNE


System nawigacji obejmuje także usługi LIVE Services, dzięki którym dowiesz się, gdzie znajdują się utrudnienia na drodze. Szybki i wygodny dostęp do wszystkich urządzeń i niezbędnych informacji o pojeździe – teraz to wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Sztywne i lekkie nadwozie wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości i podwyższonej sztywności, zapewniają niezwykle stabilną jazdę oraz pewność prowadzenia. IONIQ Electric spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Uzyskał maksymalną liczbę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa EURO NCAP:

 

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dystrybutor samochodów elektrycznych Kalisz, Ładowarki ABL Gdańsk, ładowarki samochodów elektrycznych Łódź