Elektrownie słoneczne

Energia słoneczna w zasięgu Twojego dachu

 

Ładuj swoje auto elektryczne bądź hybrydowe szybko, łatwo, bezpiecznie i zupełnie za darmo! Zainstaluj swoją przydomową stację ładowania. Fotowoltaika to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Pomożemy Ci w doborze i zainstalujemy najbardziej optymalną do Twoich potrzeb elektrownię fotowoltaiczną, którą zintegrujemy z odpowiednią stacją ładowania, abyś mógł naładować Twój samochód elektryczny z energii słonecznej, która zapewni mnóstwo prądu dla Twojego auta elektrycznego.

 

Elektrownie słoneczne

 
 
Realne
oszczędności
 
Ochrona
środowiska
 
Bezobsługowość
i bezawaryjność
 

Od teraz możesz swój samochód ładować swoim prądem! Nieograniczone możliwości połączenia własnej energii płynącej ze słońca do zasilania zarówno domu jak i samochodu. Pomożemy Ci tak skonfigurować własną elektrownie słoneczną, by jak najlepiej wspierała Twój komfort życia. Wykorzystuj technologie, które powstały właśnie po to, by Ci służyć!

 
 
 

Słoneczne Garaże

 
 
Pełne
bezpieczeństwo
 
do 10 razy
szybciej
 
Zerowa
emisja
 

Z elktrowni słonecznej można wygenerować własny prąd. Pozwoli to nie tylko zmniejszyć rachunki za energię elektryczną, ale również uzyskać większą kontrolę nad energią zużywaną w domu i firmie.

 
 
 
Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tesla sprzedaż Poznań, Dystrybutor aut elektrycznych, Renault Twizy Elbląg