Domowe ładowarki aut elektrycznych

Zasilanie na zawołanie

 

W zależności od sposobu użytkowania samochodów elektrycznych powinno się je ładować co dwa, trzy dni. Ładowanie auta elektrycznego jest szybkie i wygodne z własnej stacji ładującej. Ładowanie może trwać tylko tyle, ile potrzeba aby bez obaw poruszać się po mieście cały dzień. Po powrocie wystarczy zostawić auto elektryczne podłączone do ładowania i cieszyć się komfortem jazdy każdego następnego dnia. W Naszej ofercie posiadamy ładowarki aut elektrycznych najwyższej klasy od najlepszych światowych producentów. Oferujemy Państwu modele ABL, MENNEKES, enelion. Kazda zakupiona u nas ładowarka posiada wieloletnią gwarancję. Oferujemy również usługi montażu i szkolenie z obsługi. 

 

 

 
Wiodące standardy jakości w zakresie pracy i montażu
 
 
Doskonały stosunek ceny do jakości
 
 
Dopasowane do potrzeb
 
 
Duży wybór produktów
 
 
Ładowarki do aut elektrycznych
 

Ładowarki do aut elektrycznych zostały zaprojektowane  w prosty sposób, który  pozwala na komfort użytkowania właścicielom aut elektrycznych.  Oferowane przez nas ładowarki pasują do wszystkich silników głównych producentów aut elektrycznych. 

 W Naszej ofercie są dostępne wersje jednofazowe 3,7 kW ( 16A) i 7,4kW ( 32A ) i trójfazowe 22 kW ( 32A). W ofercie posiadamy również 2 warianty do wyboru:

  • Warianty ze stałym przewodem i kablem do ładowania 
  • Warianty z gniazdem zamiast stałego kabla do ładowania.  Wybór należy do Ciebie!
Komfort i wygoda
 

Posiadanie własnej stacji ładowania w domu, zwiększa komfort użytkowania auta elektrycznego. Sprawia, iż cały proces ładowania Twojego samochodu elektrycznego jest krótszy. Dzięki dostępnej aplikacji na ekranie swojego smart fona możesz śledzić stan naładowania. Domowa stacja ładowania to:

  • Szybkie ładowanie auta elektrycznego w domowym zaciszu.
  • Ładujesz kiedy chcesz i jak długo chcesz.
  • Oszczędność, podczas ładowania w nocnej taryfie energetycznej.
  • Możliwość podglądu "na żywo" postępu ładowania Twojego samochodu elektrycznego.
  • Komfort i wygoda korzystania!
 
Ładowarki do aut elektrycznych
 

Ładowarki są atrakcyjne, kompaktowe i zapewniają oszczędność miejsca. Stanowią idealne rozwiązanie do garażu. Oferujemy dwa modele, zarówno dla sektora prywatnego jak i publicznego. Pierwszy, WALLBOX eMH1- z gniazdem do ładowania bądź z kablem do ładowania.

Ten rodzaj ładowarki do aut elektrycznych ma ładowność 22 kW może załadować dowolny pojazd, idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Drugi rodzaj, WALLOBOX eMH3 jest bogato wyposażony. Ten model posiada 2 rodzaje : EMH3 Jeden oraz EMH3 Twin. Jedynka ma pojemność ładowania 22kW w różnych wariantach kabli i gniazd, natomiast „bliżniak” jest doskonały dla parkingów firm, hoteli, centrów handlowych, z racji tego,iż posiada dwa punkty ładowania o łącznej nośności 44 kW. Dostępne ładowarki posiadają dodatkowe zabezpieczenia, wewnętrzny monitoring temperatury, zabezpieczenie nadprądowe. Ponadto znajdują się na nich kolorowe ikony, które sygnalizują stan ładowania. Wybór należy do Ciebie!

 
Tylko sprawdzone rozwiązania
 

W stałej ofercie posiadamy domowe stacje ładowania aut elektrycznych wiodących producentów na rynku międzynarodowym oraz polskim. Wszystkie oferowane ładowarki charakteryzują się bezpieczeństwem i prostotą obsługi, ekonomią kosztów, trwałością oraz nowczesnym designem.

Zaawansowane rozwiązania do szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych typu "ładuj i jedź".
 

 

 

 

 

 

 

Ładowarki do aut elektrycznych
 

Ładowarki cechują się modułową konstrukcją, dzięki czemu w ofercie dostępne są różne rozmiary i kształty, wedle upodobania klienta. Mocna i trwała obudowa wykonana jest z anodowanego aluminium. Oprogramowanie ładowarek do aut elektrycznych daje komfort zarządzania czasem ładowania, energią, statystykami. Enelion umożliwia zdalne administrowanie za pomocą smartfona. Wybór należy do Ciebie!

 

 

 

Znajdź odpowiednią stację ładującą dla Twojego elektrycznego auta i zamów ją On-Line

Wybór odpowiedniej stacji ładowania

Właściwie dobrana ładowarka odmienia sposób korzystania z pojazdu - Dostaniesz to wszystko i jeszcze więcej...

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez iPolska i podmioty partnerskie
Wybrane Realizacje
Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publiczne stacje ładowania, ładowarki nissan Biała Podlaska, Dystrybutor Tesla Polska Toruń