Audi

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne Audi
Sortuj po: Najtańsze


Audi eTron

 

Dwa źródła mocy i żadnych kompromisów - efektywne połączenie silnika elektrycznego i silnika TFSI w Audi A3 Sport e-tron pozwala na uzyskanie mocy 150 kW (204K) i gwarantuje dynamiczne przyspieszenie.

 

 

 

 

 

 

e-fektywność

Całkowity zasięg do 940km, zasięg z napędem wyłącznie elektrycznym do 50km oraz emisja CO2 na poziomie 37 g/km - Audi A3 Sportback e-tron oferuje wszystkie zalety technologii przyszłości gwarantując mobilność bez ograniczeń.

Darmowa konsultacja

 
 
 

e-wolucja

Perfekcyjna współpraca silnika elektrycznego i spalinowego. Niskie zużycie paliwa na poziomie 1,5km/h na 100km i osiągi 100km/h w w 7.6s

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

 

Przede wszystkim bezpieczeństwo

 

Każde Audi e-tron jest tworzone według najwyższych standardów bezpieczeństwa, identycznych jak dla Audi z klasycznym napędem. Rozbudowana koncepcja bezpieczeństwa obejmuje konstrukcję nadwozia niczym klatkę bezpieczeństwa dla pasażerów, napinacze pasów, poduszki powietrzne przednie i boczne, oraz liczne elektroniczne systemy.

Dodatkowe elementy napędu elektrycznego są również w pełni bezpieczne, nie stwarzają żadnego ryzyka. Akumulator jest skonstruowany i umieszczony w odpowiednim miejscu tak, aby nie stwarzał dodatkowego zagrożenia w sytuacji zderzenia. W razie wypadku jest automatycznie odłączany od sieci elektrycznej samochodu, w związku z czym żaden ładunek elektryczny nie ma kontaktu z karoserią.

 

 

 

 

 

 

Technologia

Audi e-tron to wyraz konsekwencji w dążeniu do wykorzystywania energii elektrycznej w układzie napędowym. Napędzane elektrycznie samochody, w połączeniu z oszczędnymi silnikami spalinowymi, zapewniają niezwykle dobre wyniki w dziedzinie zużycia paliwa i zasięgu.

 
 
 

Ładowanie

By naładować Audi A3 Sportback e-tron nie potrzeba specjalnej, skomplikowanej instalacji. System ładowania Audi e-tron zawiera wszystko, co niezbędne. Przy podłączeniu stacji dokującej / ładowania można liczyć na wsparcie serwisu Audi.

Czas pełnego ładowania Audi A3 Sportback e-tron zależy od warunków ładowania. W przemysłowym gniazdku trwa to jedynie 2h 15min, natomiast przy użyciu typowego gniazdka domowej sieci elektrycznej (230V/16A) ładowanie do pełna trwa ok 3 godzin i 45 minut.

 

 

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stacje ładowania EV, Hyundai IONIQ Electric Biała Podlaska, Audi eTron